4 kwietnia 2017

Kursy językowe

Tak jak każdy z nas jest inny, tak też każdy z nas ma inne potrzeby edukacyjne.

Zdajemy sobie z tego sprawę i  dlatego też dostosowujemy każde zajęcia do potrzeb ich uczestników.

Przygotowując zajęcia, bierzemy pod uwagę nie tylko zdolności poznawcze, ale również płeć, wiek, charakter, osobowość, umiejętności społeczne a nawet styl życia naszych uczniów.

Nie jesteśmy po prostu kolejną szkołą oferującą gotowe kursy. Co nas wyróżnia? Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Każdy z przygotowywanych przez nas kursów uwzględnia następujące elementy:

#1: Audyt językowy

Kompleksowa i szczegółowa analiza umiejętności językowych pracowników. Po przeprowadzeniu audytu, sporządzamy raport który zawiera informację o uzyskanych punktach i poziomie językowym, a także opis umiejętności językowych wraz ze wskazaniami dotyczącymi dalszego rozwoju w zakresie języka obcego.

#2: Indywidualizacja

Zanim jeszcze zaczniemy kurs, sporządzamy profil każdego z uczestników kursu. Analizujemy również potrzeby każdego z uczestników oraz ich styl życia. Wszystkie te informacje pomagają nam stworzyć kurs szyty na miarę, pozwalający na realizację indywidualnych cel
ów.

#3: Opracowanie programu nauczania

Każda firma ma inne potrzeby, dlatego też każdorazowo ustalamy szczegółowe cele kursu i opracowujemy program nauczania pod kątem ich realizacji. Dlatego też każdy kurs który organizujemy jest wyjątkowy.

#4: Rozwój umiejętności interpersonalnych

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że obecnie pracownicy muszą mieć bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne. Dlatego też wprowadzamy elementy rozwoju osobistego do naszych zajęć.
W trakcie zajęć językowych, uczymy również:

• Efektywnej komunikacji
• Pracy w zespole
• Nawiązywania i budowania nowych relacji interpersonalnych
• Efektywnych negocjacji
• Wygłaszania prezentacji
• Rozwiązywania problemów
• Kreatywności

#5: Integracja zespołu

Każdy kurs zaczynamy od integracji grupy. W trakcie kursu, pracownicy mają okazję wymieniać poglądy i dyskutować na tematy na które nie rozmawiają na co dzień. Sprzyja to niesamowitej integracji zespołu, co przekłada się na efektywność pracowników w wykonywaniu codziennych zadań.

#6: Raporty

Na koniec każdego miesiąca, przesyłamy wskazanym osobom raporty na temat obecności i wyników w nauce. Po każdym kwartale, przesyłamy również opisową ocenę postępów w nauce a także dalsze zalecenia i rekomendacje.
Elastyczność

Specjalne życzenia? Napisz! Chętnie je spełnimy!

[email protected]
tel: 574 112 349